Twirl en Dancefactory

Rooster

Evenementen

Dag Dag Begin Eind Omschrijving DatumLeeftijd Locatie
za zaterdag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Rotterdam Duo artistic twirl N1 t/m N3
14-03-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Rotterdam Solo 1 baton N4 /N5
14-03-20206+ twirlwedstrijden
za zaterdag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Rotterdam Solo artistic twirl N1 t/m N3
14-03-20206+ twirlwedstrijden
za zaterdag 09:00 14:00 twirlwedstrijd Rotterdam Solo 1 baton N1 t/m N3
14-03-20206+ twirlwedstrijden
za zaterdag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Goes Solo freestyle N1 t/m N3
Omnium Goes
16-05-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Goes Solo 1 baton N1 t/m N3
Omnium Goes
16-05-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Goes Solo 1 baton N4 /N5
16-05-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Goes Solo freestyle N4/N5
16-05-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Goes duo freestyle N4/N5
16-05-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Goes Solo artistic twirl N1 t/m N3
16-05-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Goes Short Program N1
16-05-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Goes Duo artistic twirl N1 t/m N3
16-05-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 12:00 13:00 twirlwedstrijd Rotterdam Solo freestyle N1 t/m N3
14-03-20206+ twirlwedstrijden
za zaterdag 12:00 13:00 twirlwedstrijd Rotterdam Short Program N1
14-03-20206+ twirlwedstrijden
za zaterdag 12:00 13:00 twirlwedstrijd Rotterdam Solo freestyle N4 /N5
14-03-20206+ twirlwedstrijden
za zaterdag 12:00 13:00 Champions Trophy
25-04-202010+ twirlwedstrijden
zo zondag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Hoogerheide Duo artistic twirl N1 t/m N3
07-06-20205+ twirlwedstrijden
zo zondag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Hoogerheide Solo artistic twirl N1 t/m N3
07-06-20205+ twirlwedstrijden
zo zondag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Hoogerheide Solo 1 baton N1 t/m N3
07-06-20205+ twirlwedstrijden
zo zondag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Hoogerheide Solo freestyle N4/N5
07-06-20206+ twirlwedstrijden
zo zondag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Hoogerheide Solo 1 baton N4 /N5
07-06-20206+ twirlwedstrijden
zo zondag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Hoogerheide duo freestyle N4/N5
07-06-20205+ twirlwedstrijden
zo zondag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Hoogerheide Solo freestyle N1 t/m N3
07-06-20205+ twirlwedstrijden
Dag Dag Begin Eind Omschrijving DatumLeeftijd Locatie
za zaterdag 12:00 13:00 Champions Trophy
25-04-202010+ twirlwedstrijden
Dag Dag Begin Eind Omschrijving DatumLeeftijd Locatie
za zaterdag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Rotterdam Duo artistic twirl N1 t/m N3
14-03-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Rotterdam Solo 1 baton N4 /N5
14-03-20206+ twirlwedstrijden
za zaterdag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Rotterdam Solo artistic twirl N1 t/m N3
14-03-20206+ twirlwedstrijden
za zaterdag 09:00 14:00 twirlwedstrijd Rotterdam Solo 1 baton N1 t/m N3
14-03-20206+ twirlwedstrijden
za zaterdag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Goes Solo freestyle N1 t/m N3
Omnium Goes
16-05-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Goes Solo 1 baton N1 t/m N3
Omnium Goes
16-05-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Goes Solo 1 baton N4 /N5
16-05-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Goes Solo freestyle N4/N5
16-05-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Goes duo freestyle N4/N5
16-05-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Goes Solo artistic twirl N1 t/m N3
16-05-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Goes Short Program N1
16-05-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Goes Duo artistic twirl N1 t/m N3
16-05-20205+ twirlwedstrijden
za zaterdag 12:00 13:00 twirlwedstrijd Rotterdam Solo freestyle N1 t/m N3
14-03-20206+ twirlwedstrijden
za zaterdag 12:00 13:00 twirlwedstrijd Rotterdam Short Program N1
14-03-20206+ twirlwedstrijden
za zaterdag 12:00 13:00 twirlwedstrijd Rotterdam Solo freestyle N4 /N5
14-03-20206+ twirlwedstrijden
za zaterdag 12:00 13:00 Champions Trophy
25-04-202010+ twirlwedstrijden
zo zondag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Hoogerheide Duo artistic twirl N1 t/m N3
07-06-20205+ twirlwedstrijden
zo zondag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Hoogerheide Solo artistic twirl N1 t/m N3
07-06-20205+ twirlwedstrijden
zo zondag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Hoogerheide Solo 1 baton N1 t/m N3
07-06-20205+ twirlwedstrijden
zo zondag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Hoogerheide Solo freestyle N4/N5
07-06-20206+ twirlwedstrijden
zo zondag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Hoogerheide Solo 1 baton N4 /N5
07-06-20206+ twirlwedstrijden
zo zondag 09:00 13:00 twirlwedstrijd Hoogerheide duo freestyle N4/N5
07-06-20205+ twirlwedstrijden
zo zondag 10:00 16:00 twirlwedstrijd Hoogerheide Solo freestyle N1 t/m N3
07-06-20205+ twirlwedstrijden

Lessen

Dag Dag Begin Eind Omschrijving Leeftijd Docent Locatie
wo woensdag 14:30 15:15 Klassiek Ballet
8+ Linde Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 15:15 16:00 Klassiek Ballet
5+ Linde Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 15:15 16:00 Streetkids
6+ Nina Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 16:00 16:45 Swingkids
2+ Linde Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 16:00 16:45 Kidsdance
4+ Nina Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 16:45 17:45 Jazz/Modern
10+ Linde Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 17:00 18:00 Boysclass
9+ Nick Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 18:00 19:00 Boysclass
6-10 jaar Nick Dorpshuis de Vroone
do donderdag 18:00 19:00 Zumbakids
8+ Pim Dorpshuis de Vroone
vr vrijdag 16:45 16:45 Twirlteam C
6+ Mandy Optisport Groene Woud
vr vrijdag 16:45 16:45 Twirlteam B
9+ Mirian Optisport Groene Woud
vr vrijdag 16:45 17:45 Twirlteam D
5-12 jaar Esmee Optisport Groene Woud
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Leeftijd Docent Locatie
ma maandag 18:30 19:30 Klassiek Ballet
11+ Veerle Dorpshuis de Vroone
ma maandag 19:00 20:00 Urban
13+ Ellen Dorpshuis de Vroone
ma maandag 19:30 20:15 Klassiek Ballet
16+ Veerle Dorpshuis de Vroone
ma maandag 20:15 21:00 Modern
16+ Veerle Dorpshuis de Vroone
di dinsdag 19:00 20:00 Modern
14+ Nina Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 16:45 17:45 Jazz/Modern
10+ Linde Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 18:00 19:00 Boysclass
6-10 jaar Nick Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 19:00 20:00 Urban/HipHop
12+ Ellen Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 20:00 21:00 Zumba
16+ Sabriene Dorpshuis de Vroone
do donderdag 20:00 21:00 Zumba
16+ Pim Dorpshuis de Vroone
vr vrijdag 16:45 17:45 Twirlteam D
5-12 jaar Esmee Optisport Groene Woud
vr vrijdag 17:45 17:45 Twirlteam A
13+ Mandy Optisport Groene Woud
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Leeftijd Docent Locatie
ma maandag 19:30 20:15 Klassiek Ballet
16+ Veerle Dorpshuis de Vroone
ma maandag 20:15 21:00 Modern
16+ Veerle Dorpshuis de Vroone
di dinsdag 19:00 20:00 Callenatics
18+ Rosemarie Dorpshuis de Vroone
di dinsdag 20:00 21:00 Activitydance
18+ Rosemarie Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 20:00 21:00 Zumba
16+ Sabriene Dorpshuis de Vroone
do donderdag 19:00 20:00 Urban Adults
18+ Pim Dorpshuis de Vroone
do donderdag 20:00 21:00 Zumba
16+ Pim Dorpshuis de Vroone
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Leeftijd Docent Locatie
ma maandag 18:30 19:30 Klassiek Ballet
11+ Veerle Dorpshuis de Vroone
ma maandag 19:00 20:00 Urban
13+ Ellen Dorpshuis de Vroone
ma maandag 19:30 20:15 Klassiek Ballet
16+ Veerle Dorpshuis de Vroone
ma maandag 20:15 21:00 Modern
16+ Veerle Dorpshuis de Vroone
di dinsdag 19:00 20:00 Modern
14+ Nina Dorpshuis de Vroone
di dinsdag 19:00 20:00 Callenatics
18+ Rosemarie Dorpshuis de Vroone
di dinsdag 20:00 21:00 Activitydance
18+ Rosemarie Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 14:30 15:15 Klassiek Ballet
8+ Linde Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 15:15 16:00 Klassiek Ballet
5+ Linde Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 15:15 16:00 Streetkids
6+ Nina Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 16:00 16:45 Swingkids
2+ Linde Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 16:00 16:45 Kidsdance
4+ Nina Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 16:45 17:45 Jazz/Modern
10+ Linde Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 17:00 18:00 Boysclass
9+ Nick Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 18:00 19:00 Boysclass
6-10 jaar Nick Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 19:00 20:00 Urban/HipHop
12+ Ellen Dorpshuis de Vroone
wo woensdag 20:00 21:00 Zumba
16+ Sabriene Dorpshuis de Vroone
do donderdag 18:00 19:00 Zumbakids
8+ Pim Dorpshuis de Vroone
do donderdag 19:00 20:00 Urban Adults
18+ Pim Dorpshuis de Vroone
do donderdag 20:00 21:00 Zumba
16+ Pim Dorpshuis de Vroone
vr vrijdag 16:45 16:45 Twirlteam C
6+ Mandy Optisport Groene Woud
vr vrijdag 16:45 16:45 Twirlteam B
9+ Mirian Optisport Groene Woud
vr vrijdag 16:45 17:45 Twirlteam D
5-12 jaar Esmee Optisport Groene Woud
vr vrijdag 17:45 17:45 Twirlteam A
13+ Mandy Optisport Groene Woud

Besloten groepen

Dag Dag Begin Eind Omschrijving Leeftijd Docent Locatie
di dinsdag 19:15 20:30 Twirlsolisten training AB
8+ Mirian Optisport Groene Woud
vr vrijdag 16:00 16:45 Solisten training C
6+ Esmee Optisport Groene Woud
vr vrijdag 17:45 18:45 Twirlsolisten B
7-15 jaar Mirian Optisport Groene Woud
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Leeftijd Docent Locatie
vr vrijdag 17:45 18:45 Twirlsolisten B
7-15 jaar Mirian Optisport Groene Woud
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Leeftijd Docent Locatie
di dinsdag 19:15 20:30 Twirlsolisten training AB
8+ Mirian Optisport Groene Woud
vr vrijdag 16:00 16:45 Solisten training C
6+ Esmee Optisport Groene Woud
vr vrijdag 17:45 18:45 Twirlsolisten B
7-15 jaar Mirian Optisport Groene Woud