Twirl en Dancefactory

Rooster

Workshops

Dag Dag Begin Eind Omschrijving DatumLeeftijd Docent Locatie
di dinsdag 19:00 19:45 T&D Outdoor CALLENATICS met Rosemarie
02-06-202016+ Rosemarie BUITEN
di dinsdag 19:50 20:35 T&D outdoor CIRCUIT TRAINING met Rosemarie
02-06-202016+ Rosemarie BUITEN
wo woensdag 19:30 20:30 T&D outdoor ZUMBA met Sabriene
03-06-202016+ Sabriene BUITEN
do donderdag 19:30 20:30 T&D outdoor ZUMBA met Pim
04-06-202016+ Pim BUITEN
Dag Dag Begin Eind Omschrijving DatumLeeftijd Docent Locatie
di dinsdag 19:00 19:45 T&D Outdoor CALLENATICS met Rosemarie
02-06-202016+ Rosemarie BUITEN
di dinsdag 19:50 20:35 T&D outdoor CIRCUIT TRAINING met Rosemarie
02-06-202016+ Rosemarie BUITEN
wo woensdag 19:30 20:30 T&D outdoor ZUMBA met Sabriene
03-06-202016+ Sabriene BUITEN
do donderdag 19:30 20:30 T&D outdoor ZUMBA met Pim
04-06-202016+ Pim BUITEN
Dag Dag Begin Eind Omschrijving DatumLeeftijd Docent Locatie
di dinsdag 19:00 19:45 T&D Outdoor CALLENATICS met Rosemarie
02-06-202016+ Rosemarie BUITEN
di dinsdag 19:50 20:35 T&D outdoor CIRCUIT TRAINING met Rosemarie
02-06-202016+ Rosemarie BUITEN
wo woensdag 19:30 20:30 T&D outdoor ZUMBA met Sabriene
03-06-202016+ Sabriene BUITEN
do donderdag 19:30 20:30 T&D outdoor ZUMBA met Pim
04-06-202016+ Pim BUITEN

Lessen

Dag Dag Begin Eind Omschrijving Leeftijd Docent Locatie
di dinsdag 16:00 16:40 Kidsdance
4+ Nina BUITEN
di dinsdag 16:45 17:25 Streetkids
6+ Nina BUITEN
wo woensdag 14:45 15:30 Klassiek ballet 5-9 jaar
5-10 jaar Linde BUITEN
wo woensdag 15:35 16:15 Swingkids
2+ Linde BUITEN
wo woensdag 16:20 17:15 Jazz/Modern
10+ Linde BUITEN
wo woensdag 17:00 18:00 Boysclass
9+ Nick BUITEN
wo woensdag 18:05 18:55 Boysclass
6-10 jaar Nick BUITEN
do donderdag 16:00 17:00 Twirlteam B
9+ Mirian BUITEN
do donderdag 17:00 18:00 Zumbakids
8+ Pim BUITEN
vr vrijdag 16:45 17:45 Twirlteam C
6+ Esmee BUITEN
vr vrijdag 16:45 17:45 Twirlteam D
5-12 jaar Esmee BUITEN
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Leeftijd Docent Locatie
di dinsdag 17:30 18:30 Modern
14+ Nina BUITEN
wo woensdag 14:45 15:30 Klassiek ballet 5-9 jaar
5-10 jaar Linde BUITEN
wo woensdag 16:20 17:15 Jazz/Modern
10+ Linde BUITEN
wo woensdag 18:05 18:55 Boysclass
6-10 jaar Nick BUITEN
wo woensdag 19:00 20:00 Urban/HipHop
12+ Ellen BUITEN
wo woensdag 20:00 21:00 Urban
13+ Ellen BUITEN
vr vrijdag 16:45 17:45 Twirlteam D
5-12 jaar Esmee BUITEN
vr vrijdag 17:45 19:00 Twirlteam A
13+ Mandy BUITEN
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Leeftijd Docent Locatie
di dinsdag 16:00 16:40 Kidsdance
4+ Nina BUITEN
di dinsdag 16:45 17:25 Streetkids
6+ Nina BUITEN
di dinsdag 17:30 18:30 Modern
14+ Nina BUITEN
wo woensdag 14:45 15:30 Klassiek ballet 5-9 jaar
5-10 jaar Linde BUITEN
wo woensdag 15:35 16:15 Swingkids
2+ Linde BUITEN
wo woensdag 16:20 17:15 Jazz/Modern
10+ Linde BUITEN
wo woensdag 17:00 18:00 Boysclass
9+ Nick BUITEN
wo woensdag 18:05 18:55 Boysclass
6-10 jaar Nick BUITEN
wo woensdag 19:00 20:00 Urban/HipHop
12+ Ellen BUITEN
wo woensdag 20:00 21:00 Urban
13+ Ellen BUITEN
do donderdag 16:00 17:00 Twirlteam B
9+ Mirian BUITEN
do donderdag 17:00 18:00 Zumbakids
8+ Pim BUITEN
vr vrijdag 16:45 17:45 Twirlteam C
6+ Esmee BUITEN
vr vrijdag 16:45 17:45 Twirlteam D
5-12 jaar Esmee BUITEN
vr vrijdag 17:45 19:00 Twirlteam A
13+ Mandy BUITEN

Besloten groepen

Dag Dag Begin Eind Omschrijving Leeftijd Docent Locatie
di dinsdag 19:15 20:30 Twirlsolisten training AB
8+ Mirian Optisport Groene Woud
vr vrijdag 16:00 16:45 Solisten training C
6+ Esmee Optisport Groene Woud
vr vrijdag 17:45 18:45 Twirlsolisten B
7-15 jaar Mirian Optisport Groene Woud
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Leeftijd Docent Locatie
vr vrijdag 17:45 18:45 Twirlsolisten B
7-15 jaar Mirian Optisport Groene Woud
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Leeftijd Docent Locatie
di dinsdag 19:15 20:30 Twirlsolisten training AB
8+ Mirian Optisport Groene Woud
vr vrijdag 16:00 16:45 Solisten training C
6+ Esmee Optisport Groene Woud
vr vrijdag 17:45 18:45 Twirlsolisten B
7-15 jaar Mirian Optisport Groene Woud